3 889 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1280 мм |
| Глибина | 616 мм |
| Висота | 760 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |