



37 280 ₴
Відправка з 16 квітня 2026Шафа Новита – це найпопулярніший елемент меблів, який уособлює достаток, затишок і комфорт. Погодьтеся, дуже важко уявити будь-яке житло без такої меблів, адже в ньому можна зберігати абсолютно все. Від давно забутих дрібниць, до необхідних речей, одягу або взуття.
• Матеріал корпусу ДСП товщина 16мм
• Фасади різьблені патина-лак
• Скло та дзеркала фацетна обробка
• Варіанти кольорової гами виробів:
• Корпус горіх Караваджо
- Фасад Горіх Італійський
• Корпус Білий
- Фасад Білий / Золото патина-лак
• Фурнітура у ящиках на телескопічних напрямних
• Ручки декоративні металеві
• Габарити виробу:
- Ширина виробу – 187 см
- глибина виробу - 58 см
- Висота виробу – 236 см
- вага виробу - 170 кг
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір та вид виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість дзеркал | 1 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2360 мм |
| Глибина шафи | 580 мм |
| Ширина шафи | 1870 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 170 |