



від 22 299 ₴
Садова гойдалка Katy – чудова модель для сімейного відпочинку на свіжому повітрі. Завдяки сучасній системі «One-click», сидіння гойдалок можна розкласти у зручне ліжко для чотирьох, на якому полуденний сон буде приємним. Ви можете розташуватися на гойдалках з напоями чи фруктами, адже в її конструкції є невеликі металеві столики.
На відміну від більшості інших моделей, у садових гойдалках Katy виробник з великою увагою поставився до питань безпеки. Купуючи цей виріб для своєї дитини, у вас буде 100% гарантія, що ні ваше маля, ні ви не травмуєтеся. Для кріплення гойдалок до землі використовують металеві підошви, чий термін служби набагато довше, ніж у пластикових. Поранитися або подряпатися про кріпильні елементи, що стирчать, буде просто не можливо, адже у всьому корпусі, ви не знайдете жодного!
Якщо ви вирішили прикрасити свій сад чи простір біля будинку, то кращої можливості, ніж садова гойдалка Katy вам знайти буде досить складно!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rud Exhaust System |
| Країна виробник | Україна |
| Тип гойдалки | 4-х місцева розкладна |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Основа сидіння | металева сітка |
| Опора | дугоподібна |
| Діаметр несучої труби | 57 мм |
| Наповнювач м'яких елементів | пінополіуретан (поролон) |
| Матеріал навісу | водонепроникна тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 360 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Комплектація | |
| Підсклянник | 2 шт. |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Антимоскітна сітка | Ні |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 2100 мм |
| Глибина | 1260 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Вага | 60 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 1800 мм |
| Глибина сидіння | 500 мм |
| Ширина спинки | 1800 мм |
| Висота спинки | 500 мм |