


35 398 ₴
Відправка з 16 квітня 2026
Если вы действительно ценитель классики, то вы просто «обречены» не пройти мимо нового предложения от интернет – магазина АБВ – мебель!
Один тільки погляд на дводверний комод Тоскана – Лукка торгової марки Скай втягне вас у палацову атмосферу і полонить своєю красою!
Патинований МДФ, з якого він створений, робить конструкцію не тільки особливо міцною, стійкою і зносостійкого, але і надає зовнішній вигляд істинного, багатьма улюбленого, а від того такого актуального – ретро!
Таке меблевий виріб точно прослужить дуже довго на радість своєму власникові!
Шесть удобных выдвижных ящиков и две более крупные секции великолепны не только своей лакированной наружностью с интересными резными узорами, но и вместительностью, которая поспособствует размещению в них - всех необходимых вам вещей!
Комод Тоскана – Лукка – это полноценное, самодостаточное мебельное изделие, которое наградит ваш интерьер изысканностью и вдохнет в него дух классики!
Цветовые решения в тонах – орех Каваджо и белый\золото продиктуют вашей обстановке необходимое направление, благодаря чему вы без труда выдержите весь ваш интерьер в нужном и желаемом русле!
Не йдіть на компроміс з бажаннями! Обирайте найкраще з інтернет – магазином АБВ – меблі!
• Матеріал корпусу ДСП – 16 мм
• Матеріал фасаду МДФ різьблений, патинований, лакований
• Скло та дзеркало фацетні обробка
• Фурнітура у ящиках на телескопічних напрямних
• Ручки декоративні металеві
• Варіанти кольору виробу:
• Корпус ДСП Горіх Караваджо
- Фасад МДФ Горіх Італійський
• Корпус ДСП Білий
- Фасад МДФ Білий / Золото
• Корпус ДСП Білий
- Фасад МДФ Білий / Срібло
• Довжина виробу – 190 см
• Глибина виробу – 49 см
• Висота виробу – 111 см
• Вага – 100 кг
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір та вид виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 111 см |
| Глибина комода | 49 см |
| Ширина комода | 190 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100 |
| Фасади — метаріал виготовлення | МДФ |