


42 010 ₴
Відправка з 16 квітня 2026
Поціновувачів незмінною класики просто чекає справжній бум від інтернет – магазину АБВ – меблі! Адже, ми представляємо своїм незмінним відвідувачам сучасний підхід до її вирішення у вигляді – дводверної вітрини Тоскана – Лукка торгової марки Скай!
Її скляні вітрини в фацетною обробці відкривають огляд на полички – підставки зі скла, на які ви зможете поставити все, що тільки бажаєте розмістити на увазі, що б радіти самому і вражати своїх гостей!
Закрита частина вітрини має не тільки незвичайним різьбленим візерунком, але і великою місткістю, завдяки якій, ви розмістите будь-яку необхідну річ.
Таке меблевий виріб не стане універсальним для будь-якого стилю в інтер'єрі, швидше самостійно задасть йому загальну концепцію, завдяки своїй самодостатності і повноцінності як одиночного меблевого виробу.
Патинований МДФ з якого виготовлено меблевий виріб володіє ефектом старіння, що як не можна до речі відображає незмінну класику. Ну і само собою наділяє вітрину великою міцністю, зносостійкістю і тривалим експлуатаційним терміном, що не може не сподобатися її володарю!
Колірні рішення дводверної вітрини Тоскана – Лукка в тонах горіх Каваджо і білий\золото – покладуть грамотне початок для формування у вашому інтер'єрі істинно класичного вишуканого стилю, вам на радість!
Не йдіть на компроміс зі своїми бажаннями досягти кращого результату! Вибирайте інтернет – магазин АБВ – меблі!
• Матеріал корпусу ДСП – 16 мм
• Матеріал фасаду МДФ різьблений, патинований, лакований
• Скло та дзеркало фацетні обробка
• Фурнітура у ящиках на телескопічних напрямних
• Ручки декоративні металеві
• Варіанти кольору виробу:
• Корпус ДСП Горіх Караваджо
- Фасад МДФ Горіх Італійський
• Корпус ДСП Білий
- Фасад МДФ Білий / Золото
• Корпус ДСП Білий
- Фасад МДФ Білий / Срібло
• Довжина виробу – 152 см
• Глибина виробу – 50 см
• Висота виробу – 232 см
• Вага – 185 кг
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір та вид виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість дверцят | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип вітрини | пряма |
| Тип фасаду | прямий |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Висота вітрини | 2320 мм |
| Глибина вітрини | 500 мм |
| Ширина вітрини | 1520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 185 |
| Колір виробу | Корпус ДСП Горіх Караваджо, фасад МДФ Горіх Італійський |
| Корпус виробу | ламінована ДСП |
| Фасади — метаріал виготовлення | МДФ, скло |