


24 037 ₴
Відправка з 16 квітня 2026
Безліч варіантів сучасної меблів залишає вас байдужими, а ваша душа тягнеться до незмінною класики – тоді ви потрапили точно за адресою!
У інтернет – магазину АБВ – меблі чергове вигідну пропозицію для вас! Ми представляємо найбільш оптимальний, грамотний, а головне – сучасний підхід до класичних меблевих виробів – ідеально відображений у реалізується нами – однодверной вітрині Тоскана – Лукка торгової марки Скай!
Фасад такого меблевого виробу виконаний з патинированного МДФ – що, безсумнівно, надає меблевому виробу не тільки більшу міцність і стійкість, але і повністю відповідає ретро класиці!
Скляна вітрина в фацетною обробці відкриває огляду відкриті скляні полиці, на які ви зможете поставити все що завгодно! Будь це сервіз або ваша особиста колекція порцелянових виробів!
А закрита частина вітрини – має цікавий різьблений візерунок – органічно доповнюючи загальний вигляд меблевого виробу, обдаровуючи його особливою родзинкою, яка буде помітна кожному!
Такая мебель – это, несомненно, изыск, который очень требователен к интерьеру, но в то же время самостоятельно задает ему общую концепцию!
Цветовые решения в тонах – орех Каваджо и белый\золото – поспособствуют этому как нельзя кстати!
Теперь, даже строгая и изысканная классика обрела свежие современные мотивы и все это в интернет – магазине АБВ – мебель!
• Матеріал корпусу ДСП – 16 мм
• Матеріал фасаду МДФ різьблений, патинований, лакований
• Скло та дзеркало фацетні обробка
• Фурнітура у ящиках на телескопічних напрямних
• Ручки декоративні металеві
• Варіанти кольору виробу:
• Корпус ДСП Горіх Караваджо
- Фасад МДФ Горіх Італійський
• Корпус ДСП Білий
- Фасад МДФ Білий / Золото
• Корпус ДСП Білий
- Фасад МДФ Білий / Срібло
• Довжина виробу – 87 см
• Глибина виробу – 50 см
• Висота виробу – 232 см
• Вага – 120 кг
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір та вид виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип вітрини | пряма |
| Тип фасаду | прямий |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Висота вітрини | 2320 мм |
| Глибина вітрини | 500 мм |
| Ширина вітрини | 870 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 120 |
| Корпус виробу | ламінована ДСП |
| Фасади — метаріал виготовлення | МДФ, скло |