від 22 299 ₴
Купити садові гойдалки La-La - досить вигідне рішення, якщо дизайн вуличних меблів, які будуть оточувати ваш будинок, має значення. Така модель чудово впишеться в простір саду, а також доповнить ділянку біля басейну або декоративного ставка. Зручне сидіння у вигляді матраца з текстильною оббивкою дозволить провести час на гойдалках з максимальним комфортом. Від жаркого сонця та негоди захистить навіс тенту, положення якого можна регулювати за допомогою надійного в обігу механізму.
Садові гойдалки La-La прослужать не один десяток років, не вимагаючи ремонту та реставрації. Завдяки інноваційній системі «One-click», використовувати гойдалку можна також як літній варіант спального місця, на якому так приємно відпочивати в пообідній час. А найголовніше – настирливі комахи не заважатимуть вам, якщо разом із садовими гойдалками La-La придбати протимоскітну сітку, яку як додаток до своїх виробів пропонує виробник.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rud Exhaust System |
| Країна виробник | Україна |
| Тип гойдалки | 4-х місцева розкладна |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Основа сидіння | металева сітка |
| Опора | дугоподібна |
| Діаметр несучої труби | 57 мм |
| Наповнювач м'яких елементів | пінополіуретан (поролон) |
| Матеріал навісу | водонепроникна тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 360 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Комплектація | |
| Підсклянник | 2 шт. |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Антимоскітна сітка | Ні |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 2100 мм |
| Глибина | 1260 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Вага | 60 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 1800 мм |
| Глибина сидіння | 500 мм |
| Ширина спинки | 1800 мм |
| Висота спинки | 500 мм |