


17 337 ₴
Відправка з 16 квітня 2026Комод 3-х дверний з складальної системи Набукко, буде однозначно доречний в інтер'єрі вашого будинку, причому в кожній з кімнат, будь то спальня, вітальня або дитяча кімната. Його розкішний зовнішній вигляд, це один з головних переваг, навіть, незважаючи на функціональність, він однозначно сподобається вам і вашим гостям, а якщо його ще доповнити якимось гарнітуром з цієї серії, цілком вийде гарний меблевий комплект. Два ящики з висувним механізмом і три розсувні дверцята – ідеальне наповнення для одягу та інших предметів, ну а на поверхню комода, звичайно ж краще поставити якийсь декор у вигляді вази або фотографій в рамці. Хочете купити Комод 3-х дверний недорого, телефонуйте!
• Фасади МДФ
• Матеріал корпусу ДСП
• Варіанти кольорової гами виробів:
• Корпус горіх Караваджо
- Фасад Горіх Італійський
• Корпус Білий
- Фасад Білий / Золото
• Фурнітура у ящиках на телескопічних напрямних
• Ручки декоративні металеві
• Габарити виробу:
- Ширина виробу – 152 см
- глибина виробу - 50 см
- Висота виробу – 107 см
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір та вид виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 107 см |
| Глибина комода | 50 см |
| Ширина комода | 152 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади — метаріал виготовлення | МДФ |