14 468 ₴
Відправка з 16 квітня 2026Иметь в своем доме комод – это выгодное распределение пространства, экономия свободного места, комфорт и просто красивое оформление интерьера. Комод «Верона» обязательно станет для своих обладателей полезным и актуальным приобретением, особенно для тех, кто проживает в малогабаритных квартирах.
Якщо ви вирішите купити комод, ви назавжди вирішите проблему зі складанням величезної кількості іграшок, одягу, постільної білизни та інших речей. Ви відразу ж помітите, як у вашому будинку стане чистіше і світліше.
• Матеріал корпусу ДСП товщина 16мм
• Матеріал фасаду МДФ лакований
• Варіанти кольорової гами виробів:
• Корпус горіх Караваджо
- Фасад Корінь Горіха
- Скло з художнім обробленням
• Корпус Білий
- Фасад Білий / Золото з малюнком
• Корпус Білий
- Фасад Білий / Золото без малюнка
• Фурнітура у ящиках на телескопічних напрямних
• Ручки декоративні металеві
• Габарити виробу:
- Ширина виробу – 93 см
- глибина виробу - 54 см
- Висота виробу – 107 см
- вага виробу - 67 кг
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір та вид виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 107 см |
| Глибина комода | 54 см |
| Ширина комода | 93 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 67 |
| Висувний ящик | 4 |
| Дверка | 2 |
| Колір виробу | Корпус ДСП Горіх Караваджо, фасад Корінь Горіха |