



25 744 ₴
Відправка з 16 квітня 2026У вашій шафі вже зовсім немає місці? Або ж у вашому будинку просто немає для нього місця? Тоді ми рекомендуємо придбати комод, який вже зовсім скоро стане для вас незамінним помічником, завдяки наявності безлічі зручних скриньок.
Классический комод Новита – это предмет мебели, который станет отличным дополнением и украшением интерьера. К тому же, он обладает такими преимуществами, как натуральность материалов, продуманная до мелочей конструкция, стильный и строгий классический дизайн, а также, как упоминалось ранее, наличие множество ящиков, который очень функциональный и удобны в использовании.
Комод Новита будет уместен в любом помещение, неважно, будет это гостиная или спальня.
Комод Новита найдет свое применение в абсолютно любом помещении, будь то спальня, прихожая, гостиная, кухня или детская комната.
• Матеріал корпусу ДСП товщина 16мм
• Фасади різьблені патина-лак
• Скло та дзеркала фацетна обробка
• Варіанти кольорової гами виробів:
• Корпус горіх Караваджо
- Фасад Горіх Італійський
• Корпус Білий
- Фасад Білий / Золото патина-лак
• Фурнітура у ящиках на телескопічних напрямних
• Ручки декоративні металеві
• Габарити виробу:
- Ширина виробу – 173 см
- глибина виробу - 49 см
- Висота виробу – 109 см
- вага виробу - 160 кг
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір та вид виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 173 см |
| Глибина комода | 49 см |
| Висота комода | 109 см |
| Вага | 160 кг |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Фасади | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Корпус ДСП Горіх Караваджо, фасад МДФ різьблений Горіх Італійський |