18 253 ₴
Відправка з 16 квітня 2026Комод Тоскана є досить універсальною і функціональною деталлю меблів. В комоді дуже зручно зберігати дрібні речі, яким часто просто немає місця, в результаті шукати їх доводиться по всіх скриньках, які тільки є в будинку. В комоді Тоскана зберігати речі не тільки зручно, але й приємно. Адже натуральність матеріалів не може не радувати.
В ньому приваблює абсолютно все, його функціональні особливості, натуральність використаних матеріалів, габарити, ну і, звичайно ж, привабливий і неповторний дизайн, який робить дану модель благородної вишуканою.
• Матеріал корпусу ДСП – 16 мм
• Матеріал фасаду МДФ різьблений, патинований, лакований
• Скло та дзеркало фацетні обробка
• Фурнітура в ящиках на телескопічних напрямних
• Ручки декоративні металеві
• Варіанти кольору виробу:
• Корпус ДСП Горіх Караваджо
- Фасад МДФ Горіх Італійський
• Корпус ДСП Білий
- Фасад МДФ Білий / Золото
• Корпус ДСП Дуб чорний
- Фасад МДФ Чорний / Срібло
• Корпус ДСП Білий
- Фасад МДФ Білий / Срібло
• Довжина виробу – 137 см
• Глибина виробу – 48 см
• Висота виробу – 103 см
• Вага – 73 кг
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір та вид виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 103 см |
| Глибина комода | 48 см |
| Ширина комода | 137 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади — метаріал виготовлення | МДФ |