



19 227 ₴
Відправка з 16 квітня 2026Якщо ви хочете зробити свою спальню затишною, сучасної і стильно, але щоб вона в той же час мала в своєму розпорядженні до приємного відпочинку, вам необхідно купити ліжко Новита, яка володіє численними достоїнствами. Дана модель – це гармонійне поєднання елегантності і строгості, сучасного і класичного стилю, купивши для своєї кімнати ліжко Новита, ви можете бути впевнені в тому, що вона прослужить вам не один рік.
• Матеріал корпусу ДСП товщина 16мм
• Фасади різьблені патина-лак
• Скло та дзеркала фацетна обробка
• Варіанти кольорової гами виробів:
• Корпус горіх Караваджо
- Фасад Горіх Італійський
• Корпус Білий
- Фасад Білий / Золото патина-лак
• Фурнітура у ящиках на телескопічних напрямних
• Ручки декоративні металеві
• Підстава під матрац плита ДСП
• Габарити ліжка під матрац 160х200 см:
- Ширина виробу – 208 см
- глибина виробу - 179 см
- Висота виробу – 106 см
- вага виробу - 140 кг
• Габарити ліжка під матрац 180х200 см:
- Ширина виробу – 208 см
- глибина виробу - 199 см
- Висота виробу – 106 см
- вага виробу - 150 кг
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір та вид виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 106 см |
| Довжина ліжка | 208 см |
| Ширина ліжка | 179 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір матрацу | 160х200 |