



3 259 ₴
Відправка з 16 квітня 2026Приліжкова тумба Новита – це поєднання практичності, функціональності, зручності, затишку та краси. Дана модель – це відмінний варіант для тих, хто давно шукає, де б розмістити необхідні перед сном предмети. У приліжкову тумбу можна покласти улюблену книгу після прочитання, телефон, поставити будильник і розмістити інші важливі атрибути.
• Матеріал корпусу ДСП товщина 16мм
• Фасади різьблені патина-лак
• Скло та дзеркала фацетна обробка
• Варіанти кольорової гами виробів:
• Корпус горіх Караваджо
- Фасад Горіх Італійський
• Корпус Білий
- Фасад Білий / Золото патина-лак
• Фурнітура у ящиках на телескопічних напрямних
• Ручки декоративні металеві
• Габарити виробу:
- Ширина виробу – 48 см
- глибина виробу - 44 см
- Висота виробу – 44 см
- вага виробу - 26 кг
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір та вид виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип тумби | пряма |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 44 см |
| Глибина тумби | 44 см |
| Ширина тумби | 48 см |