


26 918 ₴
Відправка з 16 квітня 2026Комод-бар Новита – це відмінний варіант для будь-якої вітальні чи кімнати, дизайн даної моделі дозволяє встановити її практично в будь-якому інтер'єрі, а якщо придбати додаткову меблі з цієї ж серії, то ви створите по-справжньому шикарну атмосферу в своєму будинку.
• Матеріал корпусу ДСП товщина 16мм
• Фасади різьблені патина-лак
• Скло та дзеркала фацетна обробка
• Варіанти кольорової гами виробів:
• Корпус горіх Караваджо
- Фасад Горіх Італійський
• Корпус Білий
- Фасад Білий / Золото патина-лак
• Фурнітура у ящиках на телескопічних напрямних
• Ручки декоративні металеві
• Габарити виробу:
- Ширина виробу – 135 см
- глибина виробу - 51 см
- Висота виробу – 123 см
- вага виробу - 120 кг
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір та вид виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 123 см |
| Глибина комода | 51 см |
| Ширина комода | 135 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Фасади | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |