



21 900 ₴
Відправка з 16 квітня 2026Комод ТВ Новита характеризується особливою місткістю, красивим і оригінальним дизайном, а також своєю функціональністю. Виготовляється меблі даної серії виключно з якісного матеріалу - натурального дерево, що подовжує термін експлуатації комода. Купивши в свій будинок таку модель ви однозначно залишитеся задоволені, адже він стане прикрасою, так і прекрасним доповненням інтер'єру.
• Матеріал корпусу ДСП товщина 16мм
• Фасади різьблені патина-лак
• Скло та дзеркала фацетна обробка
• Варіанти кольорової гами виробів:
• Корпус горіх Караваджо
- Фасад Горіх Італійський
• Корпус Білий
- Фасад Білий / Золото патина-лак
• Фурнітура у ящиках на телескопічних напрямних
• Ручки декоративні металеві
• Габарити виробу:
- Ширина виробу – 173 см
- глибина виробу - 49 см
- Висота виробу – 90 см
- вага виробу - 100 кг
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір та вид виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 90 см |
| Глибина комода | 49 см |
| Ширина комода | 173 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасади | ДСП |