

2 030 ₴
• Матеріал каркасу масив дерева Горіх
• Оббивка тканина Etna
• Дві полиці для взуття
• Габарити виробу:
- Ширина - 800 мм
- глибина - 350 мм
- Висота - 450 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10 -14 робочих днів
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fusion Furniture |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Венге |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | каркас Венге, тканинна Etna-03 |
| Матеріал корпусу | Натуральне дерево |