22 777 ₴
Відправка з 16 квітня 2026
• Матеріал корпусу ДСП – 16 мм
• Матеріал фасаду МДФ з тисненням, патинований, лакований
• Фурнітура у ящиках на телескопічних напрямних
• Ручки декоративні металеві
• Варіанти кольору виробу:
• Корпус ДСП Горіх Караваджо
- Фасад МДФ Горіх Італійський
• Корпус ДСП Білий
- Фасад МДФ Білий / Срібло
• Корпус ДСП Білий
- Фасад МДФ Білий лак
• Довжина виробу – 138 см
• Глибина виробу – 41 см
• Висота виробу – 167 см
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір та вид виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 167 см |
| Глибина комода | 41 см |
| Ширина комода | 138 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Корпус ДСП Горіх Караваджо, фасад МДФ Горіх Італійський |