



3 781 ₴
Відправка з 18 квітня 2026Вітальня – це найбільш відвідуване місце в будинку. Інтернет – магазин меблів «АБВ-меблі» надає можливість зробити її не просто красивою, але зручною, практичною і функціональною для всіх домочадців. Все, що вам необхідно зробити – це придбати зручні секції, на яких з легкістю розміститься все необхідне. Такі секції стануть зручною підставкою для аудіо-техніки, відео-касет, книг, фоторамок, статуеток і багато чого іншого. Повісивши секції над диваном, ви в лічені хвилини отримаєте зручне і комфортне місце для журналів, книг або рукоділля, того, що повинно знаходитися під рукою.
• Матеріал корпусу 16 мм
• Матеріал фасаду МДФ
• Скло прозоре
• Фурнітура у ящиках на телескопічних напрямних
• Варіанти кольору виробу:
• Корпус ДСП та фасад МДФ Дуб Сонома
• Корпус ДСП та фасад Венге Магія
• Довжина виробу – 90 см
• Ширина виробу – 31 см
• Висота виробу – 36 см
• Вага – 30 кг
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір та вид виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 610 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал | ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Ширина | 310 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 30 |
| Кількість дверцят | 1 |
| Колір виробу | Дуб сонома |