7 951 ₴
Відправка з 18 квітня 2026Тумба під телевізор Нео – це справжня знахідка для кіноманів. Сучасний дизайн виконаний з урахуванням всіх новомодних тенденцій серед меблевої моди. Все що необхідно зробити покупцеві – це визначитися з вибором колірної гами. Тумби по ТБ – це втілення зручності, комфорту і краси. Місця достатньо не тільки для телевізора, але і всієї супутньої апаратури. Тумба оснащена ящиками, дверцятами та полицями, завдяки чому ви можете приховати важливі речі від сторонніх очей або, навпаки, виставити напоказ.
• Матеріал корпусу 16 мм
• Матеріал фасаду МДФ
• Скло прозоре
• Фурнітура у ящиках на телескопічних напрямних
• Варіанти кольору виробу:
• Корпус ДСП та фасад МДФ Дуб Сонома
• Корпус ДСП та фасад Венге Магія
• Довжина виробу – 150 см
• Ширина виробу – 50 см
• Висота виробу – 50 см
• Вага – 70 кг
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір та вид виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 500 мм |
| Глибина тумби | 500 мм |
| Ширина тумби | 1500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість висувних ящиків | 3 |
| Колір виробу | Дуб сонома |
| Фасади — метаріал виготовлення | МДФ |