



11 210 ₴
Відправка з 18 квітня 2026Найпоширеніше і вдале вирішення питання компактною, але при цьому місткою меблів – вітрина. Вона призначена для зберігання деталей інтер'єру, книг, частини інших речей. Також, дуже часто вітрина є елементом серії меблів, так що часто вона встановлюється у вітальні. Купити вітрину на нашому сайті - це дуже зручно, адже у вас є можливість переглядати всі фотографії, порівняти якість і все-таки зробити вибір на нашу користь.
Вітрина Нео – це чудовий варіант для вирішення проблем в малогабаритних квартирах.
• Матеріал корпусу 16 мм
• Матеріал фасаду МДФ
• Скло прозоре
• Фурнітура у ящиках на телескопічних напрямних
• Варіанти кольору виробу:
• Корпус ДСП та фасад МДФ Дуб Сонома
• Корпус ДСП та фасад Венге Магія
• Довжина виробу – 84 см
• Ширина виробу – 38 см
• Висота виробу – 201 см
• Вага – 110 кг
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір та вид виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість дверцят | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип вітрини | пряма |
| Тип фасаду | прямий |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Висота вітрини | 2010 мм |
| Глибина вітрини | 380 мм |
| Ширина вітрини | 840 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 110 |
| Колір виробу | Дуб сонома |
| Корпус виробу | ламінована ДСП |
| Фасади — метаріал виготовлення | МДФ, скло |