


24 037 ₴
Відправка з 16 квітня 2026Вітрина, яка входить до складу вітальні системи «Тоскана Нова» - буде справді незамінним предметом інтер'єру, якщо ви любите подорожувати і привозити додому сувеніри або ж колекціонуєте що-небудь. До того ж, вона найкращим чином підійде, якщо ви захочете продемонструвати, скажімо, дорогий сервіз з фарфору. Відмінною рисою даної моделі є наявність скло з фацетною обробкою і цікавого різьбленого візерунка на фасаді з високоякісного МДФ. А щоб ви не були обмежені у виборі, вітрина «Тоскана Нова» може бути представлена в 3 різних комбінаціях кольорів: горіх Караваджо/горіх Лунгарно, білий/срібло і білий/золото. Тому, не складе труднощів підібрати виріб, який буде гармонійно поєднуватися з будь-якою кольоровою гамою інтер'єру. На сайті нашої меблевої інтернет – компанії «АБВ - меблі» купити вітрину «Тоскана Нова» буде вигідно абсолютно всім.
• Матеріал корпусу ДСП – 16 мм
• Матеріал фасаду МДФ різьблений, патинований, лакований
• Скло та дзеркало фацетні обробка
• Фурнітура у ящиках на телескопічних напрямних
• Ручки декоративні металеві
• Варіанти кольору виробу:
• Корпус ДСП Горіх Караваджо
- Фасад МДФ Горіх Італійський
• Корпус ДСП Горіх Караваджо
- Фасад МДФ Горіх Золото
• Корпус ДСП Білий
- Фасад МДФ Білий / Золото
• Корпус ДСП Білий
- Фасад МДФ Білий / Срібло
• Довжина виробу – 87 см
• Ширина виробу – 50 см
• Висота виробу – 227 см
• Вага – 120 кг
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір та вид виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип вітрини | пряма |
| Тип фасаду | прямий |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Висота вітрини | 2270 мм |
| Глибина вітрини | 500 мм |
| Ширина вітрини | 870 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 120 |
| Колір виробу | Корпус ДСП Білий, Фасад МДФ Білий / Срібло |
| Корпус виробу | ламінована ДСП |
| Фасади — метаріал виготовлення | МДФ, скло |