
17 581 ₴
Відправка з 16 квітня 2026Комод Тоскана является весьма универсальной и функциональной деталью мебели. В комоде очень удобно хранить мелкие необходимые вещи, которым зачастую просто нет места, в итоге искать их приходится по всем ящикам, которые только есть в доме. В комоде Тоскана сберегать вещи не только удобно, но и приятно. Ведь натуральность материалов не может не радовать.
В нем привлекает абсолютно все, его функциональные особенности, натуральность использованных материалов, габариты, ну и, конечно же, привлекательный и неповторимый дизайн, который делает данную модель благородной изысканной.
• Матеріал корпусу ДСП – 16 мм
• Матеріал фасаду МДФ різьблений, патинований, лакований
• Скло та дзеркало фацетні обробка
• Фурнітура в ящиках на телескопічних напрямних
• Ручки декоративні металеві
• Варіанти кольору виробу:
• Корпус ДСП Горіх Караваджо
- Фасад МДФ Горіх Італійський
• Корпус ДСП Білий
- Фасад МДФ Білий / Золото
• Корпус ДСП Дуб чорний
- Фасад МДФ Чорний / Срібло
• Корпус ДСП Білий
- Фасад МДФ Білий / Срібло
• Довжина виробу – 137 см
• Глибина виробу – 48 см
• Висота виробу – 103 см
• Вага – 71 кг
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір та вид виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 103 см |
| Глибина комода | 48 см |
| Ширина комода | 137 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Корпус ДСП Дуб чорний, Фасад МДФ Чорний / Срібло |
| Фасади — метаріал виготовлення | МДФ |