12 837 ₴
Відправка з 16 квітня 2026• Матеріал корпусу ДСП – 16 мм
• Матеріал фасаду МДФ різьблений, патинований, лакований
• Скло та дзеркало фацетні обробка
• Фурнітура в ящиках на телескопічних напрямних
• Ручки декоративні металеві
• Варіанти кольору виробу:
• Корпус ДСП Горіх Караваджо
- Фасад МДФ Горіх Італійський
• Корпус ДСП Білий
- Фасад МДФ Білий / Золото
• Корпус ДСП Дуб чорний
- Фасад МДФ Чорний / Срібло
• Корпус ДСП Білий
- Фасад МДФ Білий / Срібло
• Довжина виробу – 144 см
• Ширина виробу – 40 см
• Висота виробу – 85 см
• Вага – 36 кг
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір та вид виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Тумба | 2 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 1440 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус робочого місця | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Корпус ДСП Білий, фасад МДФ Білий / Золото |