


3 710 ₴
Відправка з 16 квітня 2026Приліжкова тумба Тоскана – це не менш важливий атрибут у спальні, ніж ліжко, наприклад. З допомогою таких аксесуарів в спальні ви вдало розподіліть простір . Крім цього, тумба Тоскана є відмінним місцем для того, щоб зберігати важливі і необхідні для частого використання речі, які повинні знаходитися під рукою. Це може бути улюблена настільна книжка, будильник, годинник і телефон.
Приліжкова тумба Тоскана – це досить функціональна і важлива деталь в інтер'єрі, незважаючи на невитіюватість конструкції, вона допоможе втілити в реальність всі ваші задуми.
• Матеріал корпусу ДСП – 16 мм
• Матеріал фасаду МДФ різьблений, патинований, лакований
• Скло та дзеркало фацетні обробка
• Фурнітура у ящиках на телескопічних напрямних
• Ручки декоративні металеві
• Варіанти кольору виробу:
• Корпус ДСП Горіх Караваджо
- Фасад МДФ Горіх Італійський
• Корпус ДСП Білий
- Фасад МДФ Білий / Золото
• Корпус ДСП Дуб чорний
- Фасад МДФ Чорний / Срібло
• Корпус ДСП Білий
- Фасад МДФ Білий / Срібло
• Довжина виробу – 53 см
• Ширина виробу – 44 см
• Висота виробу – 55 см
• Вага – 36 кг
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір та вид виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 55 см |
| Глибина тумби | 44 см |
| Ширина тумби | 53 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 36 |
| Колір виробу | Корпус ДСП Горіх Караваджо, фасад МДФ Горіх Італійський |