

30 436 ₴
Відправка з 16 квітня 2026Щоб створити гарний інтер'єр вітальні кімнати, вам знадобиться Вітрина 3-х дверна з складальної системи Набукко. Вона володіє привабливим зовнішнім виглядом, за рахунок того, що виконана в красивому дизайні, головні прикраси представленої моделі це широкий карниз, скло з фацетною обробкою і зручні ручки. В інтер'єрі будь-якого приміщення, вона буде виглядати бездоганно, це видно, якщо подивитися на фотографії представлені нижче. Її можна доповнити будь-який елемент з цієї серії. Купити Вітрину 3-х дверну дешево, можна у нас на сайті.
• Матеріал корпусу ДСП
• Фасади МДФ
• Варіанти кольорової гами виробів:
• Корпус горіх Караваджо
- Фасад Горіх Італійський
• Корпус Білий
- Фасад Білий / Золото
• Фурнітура у ящиках на телескопічних напрямних
• Ручки декоративні металеві
• Габарити виробу:
- Ширина виробу – 157 см
- глибина виробу - 49 см
- Висота виробу – 212 см
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір та вид виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Кількість дверцят | 5 шт. |
| Тип вітрини | пряма |
| Тип фасаду | прямий |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Висота вітрини | 2120 мм |
| Глибина вітрини | 490 мм |
| Ширина вітрини | 1570 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Корпус ДСП Білий, фасад МДФ Білий / Золото |
| Фасади — метаріал виготовлення | МДФ |