

21 963 ₴
Відправка з 16 квітня 2026• Матеріал корпусу ДСП товщина 16мм
• Фасади різьблені патина-лак
• Скло та дзеркала фацетна обробка
• Варіанти кольорової гами виробів:
• Корпус горіх Караваджо
- Фасад Горіх Італійський
• Корпус Білий
- Фасад Білий / Золото патина-лак
• Фурнітура у ящиках на телескопічних напрямних
• Ручки декоративні металеві
• Габарити виробу:
- Ширина виробу – 73 см
- глибина виробу - 73 см
- Висота виробу – 236 см
- вага виробу - 130 кг
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір та вид виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Вид стелажа | Стелаж кутовий зовнішній |
| Спосіб викладки товару | На полицях |
| Габаритні розміри | |
| Висота стелажа | 2360 мм |
| Глибина стелажу | 730 мм |
| Ширина стелажа | 730 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 130 |