



15 708 ₴
Відправка з 16 квітня 2026Вітрина двохдверна «Верона» стане справжнім замком для всіх ваших скляних, кришталевих і інших крихких виробів. тільки погляньте на неї, вона дійсно нагадує палац, таке шикарне виріб здатний додати будь-якому приміщенню загадковості і таємничості.
Вітрина «Верона» розроблена спеціально для того, щоб ви могли зберігати в ній посуд, який в основному використовують на свята або ж зовсім не використовують, а лише зберігають на видному місці в якості сувеніра. Купити вітрину дерев'яну – це означає створити у своїй оселі непередавану атмосферу, яка буде наповнена тільки яскравими і позитивними емоціями та враженнями.
• Матеріал корпусу ДСП товщина 16мм
• Матеріал фасаду МДФ лакований
• Варіанти кольорової гами виробів:
• Корпус горіх Караваджо
- Фасад Корінь Горіха
- Скло з художнім обробленням
• Корпус Білий
- Фасад Білий / Золото з малюнком
• Корпус Білий
- Фасад Білий / Золото без малюнка
• Фурнітура у ящиках на телескопічних напрямних
• Ручки декоративні металеві
• Габарити виробу:
- Ширина виробу – 99 см
- глибина виробу - 47 см
- Висота виробу – 210 см
- вага виробу - 65 кг
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір та вид виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Тип вітрини | пряма |
| Тип фасаду | прямий |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Висота вітрини | 2100 мм |
| Глибина вітрини | 470 мм |
| Ширина вітрини | 990 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Вага | 65 |
| Колір виробу | Корпус ДСП Білий, фасад Білий / Золото з малюнком |