41 418 ₴
Відправка з 16 квітня 2026• Матеріал:
- Каркас - посилена металева труба, покрита порошковою фарбою з подальшим запіканням поверхні у спеціальній камері для фарбування.
- Колір металу - RAL 7016, темно-сірий
- Діаметр несучої труби - 76 мм
- Основа сидіння – пружинна сітка
- Сидіння - ППУ (поролон) 100 мм
- Тканина матраца - дралон (з УФ-захистом і вологовідштовхувальним просоченням, не деформується і не сідає, має антибактеріальні властивості)
- Тканина тенту - навігатор 100% поліестер (має високу міцність, водостійкість, стійкість до ультрафіолету)
• Максимальне навантаження – 500 кг
• Кількість місць – 4
• Чохол - знімний
• Трансформація спального місця – система "One Click"
• Регульований нахил тенту
• Комплектація
- 2 декоративні валики + 2 подушки
- Антимоскітна сітка
- 3 підголівники
- 3 підставки під ноги
- 2 підсклянники
• Габарити (загальні):
- довжина - 250 см
- Ширина - 140 см
- Висота з урахуванням спинки – 170 см
• Габарити сидіння та спинки:
- Довжина сидіння – 210 см
- Ширина сидіння – 50 см
- довжина спинки - 210 см
- Висота спинки – 50 см
• Діаметр каркасу – 76х2 мм
• Упаковка - ДВП коробка
• Розміри упаковки (ДхШхВ) – 225х90х60 см
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 14-21 робочий день
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна виробу вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rud Exhaust System |
| Країна виробник | Україна |
| Тип гойдалки | 4-х місцева розкладна |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Основа сидіння | металева сітка |
| Опора | дугоподібна |
| Наповнювач м'яких елементів | пінополіуретан (поролон) |
| Матеріал навісу | тканина |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Комплектація | |
| Підсклянник | 2 шт. |
| Декоративна подушка | 4 шт. |
| Антимоскітна сітка | Так |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 2500 мм |
| Глибина | 1400 мм |
| Висота | 1700 мм |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 2100 мм |
| Глибина сидіння | 500 мм |
| Ширина спинки | 2100 мм |
| Висота спинки | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір оббивки | Brawn |
| Діаметр несучої труби | 760 |