



2 607 ₴
Відправка з 16 квітня 2026• Матеріал корпусу ДСП горіх Караваджо
• Матеріал фасаду МДФ горіх Італійський з тисненням, патинований, лакований
• Полиці та двері вітрин звичайне скло
• Нижній цоколь знімний і має підсвічування, кріпитися за допомогою фіксатора.
• Два варіанти основи:
- Цоколь знімний з підсвічуванням
- Ніжки
• Фурнітура у ящиках на телескопічних напрямних
• Ручки декоративні металеві
• Габарити виробу:
- Ширина виробу – 130 см
- глибина виробу - 22 см
- Висота виробу – 10 см
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір та вид виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал | ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Ширина | 22 мм |