• Тип - крісло доладне коропове
• Каркас - сталева труба
• Діаметр каркаса - 19 мм
• Сидіння і спинка - тканина з водонепроникним покриттям ПВХ+м'який наповнювач
• Колір - зелений
• Макс. навантаження - 150 кг
• Чохол для зберігання і транспортування в комплекті
• Особливості - можливість регулювання висоти кожної ніжки окремо
• Нахил спинки регулюється до положення "лежачи" (можна використовувати як розкладачку)
• Ширина - 48 см
• Глибина - 42 см
• Висота спинки від сидіння - 62 см
• Висота сидіння від підлоги - 35-45 см
• Розмір висувних ніжок - 10 см
• Діаметр п'ятаков на ніжках - 9 см
• Вага - 6,7 кг
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна виробу вказана без урахування доставки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Глибина стільця | 420 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Ширина стільця | 480 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.7 |
| Тип туристичних меблів | крісло |