2 195 ₴
• Тип - кресло складное
• Каркас - стальная труба, окрашенная порошковой краской
• Цвет - серый
• Диаметр каркаса - 19 мм
• Сиденье и спинка - ткань «Полиэстер» 600D
• Цвет - красный, черный, серый
• Макс. нагрузка - 140 кг
• Комплектация:
- Подстаканник
- Чехол для хранения и транспортировки
• Материал чехла - ткань «Полиэстер» 210D
• Габариты в разложенном виде:
- Ширина изделия - 96 см
- Ширина сиденья - 63 см
- Глубина изделия - 63 см
- Глубина сиденья - 59 см
- Высота изделия - 107 см
- Высота спинки от сиденья - 63 см
- Высота сиденья от пола - 45 см
- Вес - 4 кг
• Розмір в складеному вигляді (ВхГхШ) - 97х25х27 см
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна виробу вказана без урахування доставки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1070 мм |
| Глибина стільця | 630 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 140 кг |
| Матеріал сидіння | Поліестер |
| Підсклянник | 1 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 960 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 |
| Матеріал каркасу (опор) | сталь з порошковим покриттям |
| Матеріал спинки | Поліестер |
| Тип туристичних меблів | крісло |