3 404 ₴
• Бренд - Prosperplast®
• Матеріал - пластик, поліпропілен, імітує плетіння ротанговое
• Колір - коричневий
• Обсяг - 310 л
• Макс. навантаження - 200 кг (на кришку)
• Довжина 119 см
• Ширина - 48 см
• Висота - 60 см
• Вага - 6,23 кг
• Розмір упаковки (ДхШхВ) - 119*8,5*58 см
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна виробу вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 6.23 г |
| Висота | 600 мм |
| Довжина | 1190 мм |
| Додаткові матеріали | Пластик |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Об`єм | 310 л |
| Ручки | Є |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 480 мм |