


2 799 ₴
• Каркас - алюміній
• Тканина - Нейлон 210D
• Колір - оливково-зелений
• Підлога - знімний (петльові система)
• Шви герметизовані спеціальною стрічкою
• Комплектація:
- Кілочки з різьбленням для кріплення
- Посилені металеві кільця для кілочок
• Водяна колона - 500 мм
• Довжина намети - 250 см
• Ширина намети - 240 см
• Висота намету - 120 см
• Вага намету - 11 кг
• Розмір в складеному вигляді (ДхГхШ) - 183х16х19 см
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна виробу вказана без урахування доставки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 500 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 250 см |
| Ширина | 240 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Нейлон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11 |
| Призначення | для відпочинку |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви, захист від UV |
| Тип виробу | Намет-парасолька |
| Колір | Оливково-зелений |