8 324 ₴
• Каркас - алюмінієві стрижні з 4 рамами
• Тканина - Нейлон PU 210D
• Колір - оливково-зелений
• Шви герметизовані спеціальною стрічкою
• Комплектація:
- 2-х місний намет
- Зимовий покриття
- 17 кріплень
• Водяна колона - 800 мм
• Водяна колона з зимовим покриттям - 1300 см
• Вага зимового покриття - 3,5 кг
• Довжина намети - 310 см
• Ширина намети - 275 см
• Висота намету - 165 см
• Вага намету - 14 кг
• Розмір в складеному вигляді (ДхГхШ) - 130х20х25 см
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна виробу вказана без урахування доставки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 800 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 165 см |
| Довжина | 310 см |
| Ширина | 275 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Нейлон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17.5 |
| Призначення | для відпочинку |
| Особливості намету/тенту | Вентиляційні вікна, Проклеєні шви, захист від UV |
| Колір | Оливково-зелений |