12 995 ₴
• Каркас - алюміній
• Тканина - Нейлон PU 210D
• Колір - оливково-зелений
• Комплектація:
- Намет EXP 2-mann Bivvy
- Зимовий покриття
- 17 кріплень
• Водяна колона намети - 800 мм
• Водяна колона з зимовим покриттям - 1300 см
• Довжина намети - 300 см
• Ширина намети - 270 см
• Висота намету - 145 см
• Вага намету - 13 кг
• Вага зимового покриття - 3 кг
• Модифікації:
- Намет EXP 2-mann Bivvy
- Намет+Зимовий покриття EXP 2-mann Bivvy
- Намет EXP 3-mann Bivvy
- Намет+зимовий покриття EXP 3-mann Bivvy
• Розмір в складеному вигляді (ДхГхШ) - 100х22х25 см
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна виробу вказана без урахування доставки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Вікна вентиляції | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 800 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 145 см |
| Довжина | 270 см |
| Ширина | 300 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 22 см |
| Длина в упаковке | 100 см |
| Ширина в упаковке | 25 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Нейлон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13 |
| Призначення | для відпочинку |
| Особливості намету/тенту | Зимове покриття |
| Колір | Оливково-зелений |