• Тип - крісло доладне
• Каркас - сталева труба товстостінна
• Колір - сірий
• Діаметр каркаса - 20 мм
• Посилена конструкція пластинами
• Підлокітники - алюміній
• Сидіння і спинка - ткань «Поліестер» 600D
• Колір - темно-зелений
• Макс. навантаження - 120 кг
• Габарити в розкладеному вигляді:
- Ширина виробу - 45 см
- Глибина вироби - 42 см
- Висота вироби - 85 см
- Висота сидіння від підлоги - 43 см
- Вага - 3 кг
• Розмір в складеному вигляді (ВхШ) - 80*54 см
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна виробу вказана без урахування доставки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Висота сидіння стільця | 430 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 850 мм |
| Глибина стільця | 420 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Поліестер |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Ширина стільця | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 |
| Матеріал спинки | Поліестер |
| Тип туристичних меблів | крісло |