


19 900 ₴
• Бренд - Primilla ®
• Каркас — сталева труба, пофарбована полімерною фарбою
• Діаметр труб — 50 мм
• Сидіння і спинка — жорстка металева сітка на пружинах
• Тент і подушки — тканина «Тексилка»
• Чохол матраца — тканина лонету
• Можливі кольори:
- тент темно-зелений однотон 2497/ матрас Sprite verde
- тент салатовий однотон/матрац кераміка зелена
- тент сірий однотон/матрац червоні смуги
• Наповнення матраца — симтекс
• Наповнення подушок — холофайбер
• Фіксація сидіння до ніжок — гачки
• Сидіння розкладається в диван за допомогою ручок (положення вгору та назад униз)
• Механізм розкладки — Клік-Кляк
• Регульований нахил тенту за допомогою фіксаторів
• Кількість місць — 4
• Максимальне навантаження — 320 кг
• Комплектація:
- Матрац
- Тканинний тент
- 2 декоративні подушки
• Габарити (загальні):
- Ширина — 200 см
- Глибина — 126 см
- Висота — 154 см
- Вага — 60 кг
• Габарити (сидіння):
- Ширина — 170 см
- Глибина — 52 см
- Товщина матраца — 7 см
• Габарити (тент):
- Ширина — 200 см
- Глибина — 118 см
• Паковання:
- Каркас — картонна коробка (207х80х17 см)
- Матрац — поліетилен (170х52х25 см)
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна виробу вказана з урахуванням доставки на відділення Нової Пошти
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Primilla |
| Країна виробник | Італія |
| Тип гойдалки | 4-х місцева розкладна |
| Комплектація навісом | Так |
| Опора | дугоподібна |
| Діаметр несучої труби | 50 мм |
| Матеріал навісу | Texsilk |
| Максимально допустиме навантаження | 320 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 2000 мм |
| Глибина | 1260 мм |
| Висота | 1540 мм |
| Вага | 60 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 1700 мм |
| Глибина сидіння | 520 мм |
| Ширина спинки | 1700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | Texsilk бавовна |
| Матеріал корпусу | Сталь |