


8 010 ₴
• Пластикова хрестовина
• пластикові Підлокітники з м'якими накладками
• Бічна підтримка на сидінні та спинці, знімні поперековий і шийний валики, дизайнерська модель
• прогумовані Ролики
• Оббивка бавовняна тканина
• Регулювання висоти сидіння-газліфт
• Механізм гойдання крісла Релакс:
- Регулювання кута нахилу спинки від 90 до 180 градусів
- Важіль управління кутом нахилу спинки в підлокітнику
- Режим гойдання крісла
- Зміщена вперед вісь хитання
- Фіксація крісла в робочому положенні
- Налаштування зусиль гойдання під вага користувача
- Регулювання висоти крісла
• Висота в нижньому положенні - 124 см
• Висота у верхньому положенні - 134 см
• Висота сидіння в нижньому положенні - 48 см
• Висота сидіння у верхньому положенні - 58 см
• Висота від підлоги до підлокітників - 64/74 см
• Максимальне навантаження на виріб - 120 кг
• Висота спинки - 80 см
• Ширина виробу - 64 см
• Глибина вироби - 68 см
• Ширина сидіння - 50 см
• Глибина сидіння - 52 см
• Діаметр основи - 70 см
• Вага - 21 кг
• Гарантія - 12 місяців
• Розміри упаковки Д/Ш/В - 95/45/65 см
• Обмен/возврат в течении - 14 дней
• Цвет и вид изделия в реальности, может незначительно отличаться от представленных на фотографиях
• Цена указана без учета доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | А-Клас |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 21 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 124 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 58 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 48 см |
| Глибина крісла | 68 см |
| Ширина крісла | 64 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 80 см |
| Глибина сидіння | 52 см |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Підлокітник | пластик |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Механізм гойдання | Relax |
| Колір оббивки | екошкіра Чорно-синя |