8 110 ₴
Відправка з 12 квітня 2026• Матеріал підстави - ламінована ДСП
• Колір білий
• Стандартні кольори ДСП без доплати - білий, чорний, венге, ваніль (вартість інших варіантів уточнюйте у менеджера)
• Крайка - ПВХ
• Спосіб установки - підлоговий
• Комплектація:
- дзеркало з рамкою
- поличка + ящик для інструменту
- 11 патронів для ламп по периметру рами
• Розмір цоколя під лампочки Е-14
• Товщина ДСП - 18 мм
• Ширина робочого місця - 100 см
• Глибина робочого місця - 40 см
• Висота робочого місця - 180 см
• Висота столу - 90 см
• Інші доступні розміри:
- 80х40х160 см (10 патронів)
- 110х40х180 см
• Додаткові опції:
- Роздільник для ящика
- Виготовлення в будь-якому кольорі ДСП
- Виготовлення за індивідуальними розмірами
- Конструкція "дзеркало в рамі"
- Конструкція "дзеркало без рами"
- Скляна накладка на стільницю
- Комплект розеток
- Замок на ящик
- Заміна направляючих ящика на напрямні "тач"
• Упаковка - картонна коробка + стретч-плівка
• Гарантія - 12 міс
• У разі відсутності товару на складі виробника, термін виготовлення 10 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана за виріб в стандартному кольорі ДСП без урахування доставки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | МарксонМеблі |
| Колір | Білий |
| Ширина мм | 1000 |
| Кількість лампочок | 11 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1100 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Основа дзеркала | ламінована ДСП |
| Рама дзеркала | ламінована ДСП |
| Корпус робочого місця | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |