• Пластикова хрестовина
• Пластикові підлокітники з м'якими накладками
• Прогумовані Ролики
• Оббивка Екошкіра
• Регулювання висоти сидіння-газліфт
• Механізм гойдання крісла Anyfix:
- Фіксація крісла в будь-якій точці відхилення
- Режим гойдання крісла
- Збільшена глибина гойдання
- Зміщена вперед вісь хитання
- Настройка зусилля гойдання під вага користувача
• Висота в нижньому положенні - 109 см
• Висота у верхньому положенні - 118 см
• Висота сидіння в нижньому положенні - 50 см
• Висота сидіння у верхньому положенні - 59 см
• Висота від підлоги до підлокітників - 65/74 см
• Максимальне навантаження на виріб - 120 кг
• Висота спинки - 67 см
• Ширина виробу - 61 см
• Глибина вироби - 68 см
• Ширина сидіння - 50 см
• Глибина сидіння - 49 см
• Діаметр основи - 60 см
• Вага - 18 кг
• Гарантія - 12 місяців
• Розміри упаковки Д/Ш/В - 85/45/65 см
• Обмін/повернення протягом 14 днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | А-Клас |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 18 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 109 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 59 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 50 см |
| Глибина крісла | 69 см |
| Ширина крісла | 61 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 67 см |
| Глибина сидіння | 49 см |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлокітник | пластик із м'якими накладками |