
1 461 ₴
• Тип - шезлонг
• Каркас - труба сталева з полімерним покриттям
• Діаметр каркаса - 22 мм
• Оббивка - сітка ПВХ «Текстилен» підвищеної щільності
• Колір - блакитна смуга
• Варіанти кольорів:
- Зелена смуга
- Беж смуга
- Синьо-жовта смуга
• Макс. навантаження - 100 кг
• Габарити в розкладеному вигляді:
- Ширина виробу - 42 см
- Ширина сидіння - 42 см
- Глибина вироби - 63 см
- Глибина сидіння - 42 см
- Висота зі спинкою - 65 см
- Висота до сидіння - 24 см
- Вага - 2,5 кг
• Розмір у складеному вигляді - 82*48*8 см
• У разі відсутності товару на складі виробника, термін виготовлення становить 14-21 робочий день
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна виробу вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТМ Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 63 см |
| Ширина | 42 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.5 |
| Висота сидіння | 24 |
| Висота спинки шезлонга у верхньому положенні | 65 |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Матеріал | Сталь |
| Колір (відтінок) | Блакитний |