• Бренд: Vitan® (Україна)
• Матеріал: метал
• Колір каркасу:
- салатовий
- жовтий/блакитний
- бордовий
- темно-синій
• Сидіння:
- дерев'яні планки з дуба/вільхи
- дерев'яні планки з дуба/вільхи пофарбовані
• Каркас: труба: Ø 20 мм, Ø 16 мм
• Плоскі полози: 30 х 15 мм
• Довжина: 82 см
• Ширина: 48 см
• Висота: 20 см
• Вага: 3,7 кг
• Довжина сидіння: 55 см
• Ширина сидіння: 22 см
• Максимальне навантаження: 70 кг
• У комплект входять:
- тяговий ремінь довжиною 2,1 м
- знімна спинка (розмір: 35х39х27 см, вага: 0,6 кг)
- ремінь безпеки
• У санках передбачена можливість додаткового приєднання ручки (ручка не входить в комплект)
• Додатково до санкам можна придбати:
- знімну ручку-штовхач (ДхШхВ = 89х34х11 см)
- чохол на санки "Конверт" (ДхШхВ = 70х38х25 см)
- чохол на санки "Матрац" (ДхШхВ = 50х28х24 см)
• У разі відсутності товару на складі виробника терміни доставки уточнюйте в менеджера
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки і без ручки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТМ Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал | Метал |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Санки-полозки |
| Колір | Салатний |
| Розміри | |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 82 см |
| Маса | 3.7 кг |
| Ширина | 48 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Дитяча |