


16 906 ₴
• Каркас - металеві труби з полімерним покриттям
• Діаметр труб - 12х1мм, 16х1мм, 16х0.8мм, 25х1мм, 27х1мм, 32х1,5мм, 51х1,2мм
• Колір - зелений матовий (RAL 6005)
• Тент - тканина "Оксфорд" 240 D з водовідштовхувальним покриттям
• Чохол - тканина «Бязь Голд»
• Колір - жовто-зелена клітинка
• Варіанти кольорів:
- Квіти на сірому фоні
- Квіти бірюза
- Квіти терракот
• Наповнення чохлів - поролон 50 мм, синтепон 15 мм
• Сидіння - пружинний блок, сталевий дріт
• Максимальне навантаження - 300 кг
• Кількість місць - 4
• Комплектація:
- Москітна сітка (поліестер)
• Габарити (загальні):
- Ширина - 215 см
- Глибина - 148 см
- Висота - 167 см
- Вага - 52 кг
• Габарити (сидіння):
- Ширина - 171 см
- Глибина - 53,5 см
- Висота до сидіння - 51 см
• Упаковка - картонна коробка (206х82х26 см)
• Декоративні подушки не входять в комплектацію гойдалок
• У разі відсутності товару на складі виробника, термін виготовлення становить 14-21 робочий день
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна виробу вказана з урахуванням доставки на відділення "Нової Пошти"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТМ Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр несучої труби | 51 мм |
| Комплектація навісом | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 300 кг |
| Матеріал навісу | тканина |
| Опора | дугоподібна |
| Стан | Новий |
| Тип гойдалки | 4-х місцева розкладна |
| Комплектація | |
| Антимоскітна сітка | Так |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Висота | 1670 мм |
| Глибина | 1500 мм |
| Ширина | 2150 мм |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 535 мм |
| Ширина сидіння | 1710 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 52 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Оббивка | тканина |