


2 682,68 ₴
• Бренд: Prosperplast (Польща)
• Тип: санки
• Колір: синій
• Доступні кольори:
- синій
- червоний
• Матеріал: морозостійкий пластик металеві полози
• Довжина: 109 см
• Ширина: 40 см
• Висота: 31 см
• Вага: 3 кг
• Гарантія: 3 місяці
• Упаковка: п/е пакет
• Розміри упаковки (ДхШхВ): 110х40х31 см
• Додаткова опція:
- Спинка
• У разі відсутності товару на складі виробника терміни доставки уточнюйте в менеджера
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість місць | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Санки-полозки |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 31 см |
| Довжина | 109 см |
| Маса | 3 кг |
| Ширина | 40 см |