
2 971,12 ₴
• Бренд: Prosperplast (Польща)
• Тип: санки з кермом
• Колір: зелений
• Доступні кольори:
- зелений
- синій
- червоний
• Матеріал: морозостійкий пластик і металеві сталеві полози
• Довжина: 102,5 см
• Ширина: 40 см
• Висота: 45 см
• Вага: 3,5 кг
• Гарантія: 3 місяці
• Паковання: п/е пакет
• Розміри паковання (ДхШхВ): 103х40х45 см
• Додаткова опція:
- Спинка
• Якщо немає товару на складі виробника, уточнюйте терміни доставки в менеджера
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставляння
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість місць | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Санки-полозки |
| Колір | Зелений |
| Розміри | |
| Висота | 45 см |
| Довжина | 102.5 см |
| Маса | 3.5 кг |
| Ширина | 40 см |