3 476 ₴
Відправка з 12 квітня 2026• Каркас - ДСП
• Колір каркасу - білий/рожевий
• Торці покриті кромкою ПВХ
• Укомлектована коліщатками
• Висувні ящики (2 шт) на безшумних телескопічних направляючих
• Відкрита полиця
• Ширина - 600 мм
• Глибина - 400 мм
• Висота - 750 мм
• Гарантія - 12 міс
• Додаткові опції - Виготовлення в інших кольорах ДСП
• У разі відсутності товару на складі виробника, індивідуального замовлення, термін виготовлення 10-14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки за модель з ДСП
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 1 шт. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпус виробу | ДСП |
| Особливості | пересувна |
| Полиці | ДСП |
| Тип візка | закрита, відкрита |
| Основні | |
| Тип | Візок |