10 050 ₴
Відправка з 12 квітня 2026• Матеріал корпуса - подвійний ДСП (32 мм)
• Колір корпусу - попелястий
• Торці покриті кромкою ПВХ
• Робоче полотно зроблено із спеціального загартованого скла
• Дзеркало кріпиться до стіни за допомогою дюбелів
• Ширина - 800 мм
• Глибина - 40 мм
• Висота - 1700 мм
• Гарантія - 12 місяців
• Додаткові опції
- Виготовлення в інших кольорах ДСП, ДСП Еггер
- Можна покрити поверхню стільниці матовим склом
• ДСП Egger безпечний з екологічної точки зору матеріал. Легкий у повсякденному догляді, добре миється, стійке до вологи, стійкий до подряпин і механічних пошкоджень.Колірна гамма представлена в актуальних, яскравих, свіжих і модних відтінках.
• У разі відсутності товару на складі виробника, індивідуального замовлення, термін виготовлення 10-14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки за модель виготовлену в ДСП
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1700 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус робочого місця | ДСП покрита пластиком |
| Основа дзеркала | ДСП покрита пластиком |
| Стільниця | ДСП |
| Матеріал корпусу і каркаса | ДСП |
| Матеріал виготовлення стійки | |
| Верхня полиця стійки | ламінована ДСП |
| Основні | |
| Висота стійки | 1700 мм |
| Глибина стійки | 400 мм |
| Довжина стійки | 800 мм |
| Накопичувач | Не передбачений |
| Тип | Робоче місце перукаря |
| Тип вітрини | пряма |
| Тип прилавку | Робоче місце перукаря |
| Тип фасаду вітрини | Не передбачений |
| Форма вітрини/вітрини | Пряма (лінійна) |
| Користувальницькі характеристики | |
| ДСП - ВИБІР ТОРГОВОЇ МАРКИ | ДСП Swisspan |
| Корпус виробу | ДСП |