17 960 ₴
• Матеріал корпусу – ДСП
• Матеріал фасаду – МДФ
• Комплектація:
- Ортопедична ламельна основа під матрац
- Підйомний механізм
- 2 ніші для білизни
• Довжина виробу - 2140 мм
• Ширина виробу - 1650 мм
• Висота узголів'я – 860 мм
• Висота спального місця – 350 мм
• Спальне місце – 160х200 см
• Матрац додаткова опція
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 14 робочих днів
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БРВ-Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Тип підйомного механізму | Газ-ліфт |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 86 см |
| Довжина ліжка | 214 см |
| Ширина ліжка | 165 см |
| Розміри спального місця | |
| Висота спального місця | 35 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Ніша для білизни | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | МДФ плівковий |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |