• Матеріал хрестовини - посилений пластик
• Висота крісла - 110/120 см
• Висота сидіння - 43/53 см
• Висота спинки - 72 см
• Ширина спинки - 49 см
• Ширина сидіння - 47 см
• Довжина сидіння - 50 см
• Висота підлокітників - 63/73 см
• Матеріал оббивки - арткожа чорного кольору з червоними вставками
• Матеріал підлокітників - пластик з м'якими накладками з арткожи чорного кольору
• Регульовані підлокітники
• Механізм гойдання крісла Tilt:
- Вільне хитання
- Фіксація спинки в вертикальному положенні
- Регулювання сили відхилення залежно від ваги користувача
• Газліфт - пофарбований у пластмасовом чохлі чорного кольору, 10 см
• Обгумовані Ролики з функцією блокування коліс"
• Анатомічна посадка
• Максимальне навантаження на виріб - 120 кг
• Вага - 15 кг
• Гарантія - 12 місяців
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана з урахуванням доставки на відділення кур'єрської служби "Автолюкс" або "Інтайм"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Special4You |
| Країна виробник | Китай |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 15 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 110 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 53 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 43 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 72 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Ширина сидіння | 47 см |
| Ширина спинки | 49 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | чорна з червоними вставками |
| Механизм крісла | Anyfix |
| Підлокітник | пластик із м'якими накладками |