6 020 ₴
Відправка з 16 квітня 2026• Матеріал - ламінована ДСП
• Колір - джанні
• Опори - вбудовані металеві ролики
• Кромка - пластикова протиударна
• Комплектація:
- 6 висувних ящика на що направляють повного висунення DC
• Максимально допустиме навантаження - 50 кг
• Ширина - 400 мм
• Глибина - 400 мм
• Висота - 820 мм
• Додаткові опції:
- Замки на ящики
- Виготовлення виробу в будь-якому з доступних кольорів
- Комплектація металевими колесами
- Тримач для фена
• Гарантія - 12 міс
• У разі відсутності товару на складі виробника, термін виготовлення 7-10 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 6 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Тип візка | закрита |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Обладнаний коліщатками |
| Тип меблів | візок |